Hamster - remonty w Warszawie i okolicach.

Hamster to...ludzie* !

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy od 2010 r. zajmują się realizacją projektów związanych ze stałymi instalacjami sprzętu multimedialnego typu "smart dom" oraz systemów audio-video w lokalizacjach takich jak: galerie handlowe, banki, urzędy pocztowe, szkoły, dworce, lotniska, szpitale, monitorowane osiedla w Warszawie i okolicy.

Z czasem nasza praca wymagała coraz większej ingerencji w infrastrukturę budynków (zastaną infrastrukturę), a klienci wymagali kompleksowej usługi. Coraz częściej słyszeliśmy od klientów: "Jeżeli macie mi rozbebeszyć cały budynek / wnętrze to przywróćcie do stanu poprzedniego lub wykończcie wnętrze tak żeby wyglądało jak nowe" I...

I...zaczęliśmy to robić 🙂

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom w 2015r. powołaliśmy do życia firmę zajmującą się usługami remontowo-wykończeniowymi, pod typowo słowiańsko brzmiącą nazwą "HAMSTER"! Czemu Hamster?

Tego nie wie nikt, ale najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy 10% rabatem na nasze usługi.
Początki oczywiście były trudne, ale po latach pracy okazało się, że to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

Przez 5 lat naszego istnienia wykonaliśmy kilkadziesiąt realizacji remontowo-wykończeniowych.
Pozyskaliśmy wielu stałych klientów (m.in. firmy developerskie / biura projektowe-architektoniczne), z którymi zrealizowaliśmy wiele bardzo "zwariowanych" projektów, których bali się podjąć inni. Te mniej trudne...także robimy!

W chwili obecnej pracujemy w trzech (sprawdzonych) trzyosobowych zespołach ( + 6 osób - dobieranych w razie potrzeby) i jesteśmy w stanie realizować 3-4 inwestycje równolegle.

ZAWSZE mamy "moce przerobowe" i tzw. WOLNE TERMINY! A jak nie mamy, albo nie będziemy w stanie czegoś zrealizować to...po prostu Ci o tym powiemy, bez zbędnej zwłoki i naciągania, że "da się", nie odbierania telefonów itd...Brzmi znajomo prawda?

Znamy tę branżę.

Nasi pracownicy przy pracy kierują się złotą zasadą: "Ja tu mieszkał nie będę" - dlatego z czystym sumieniem możesz nam powierzyć pracę 🙂

A tak poważnie:

Zanim do nas napiszesz/zadzwonisz (o ile Pan Darek podpiął telefon do ładowarki i nie leży wyłączony gdzieś tam) to wypełnij w myślach ankietę:

Mam do wydania 5zł i czego oczekuję od mojego wykonawcy remontu?

  • Tanio - 3zł
  • Dobrze - 2zł
  • Terminowo - 3 zł
  • Nie angażowania mnie w w sprawy typu "zabrakło wkrętów - wie pan - ósemek" - 2 zł
  • Braku  pytań "styropian to dajemy 100 czy 80 - proszę o pilną decyzję" - 1 zł