Osuszanie

 

Osuszanie pomieszczeń/budynków po zalaniach

Wilgotne pomieszczenia nie wrócą samoistnie do stanu pierwotnego. Zastosuj profesjonalne osuszanie po zalaniu, aby uniknąć uciążliwych wydatków w przyszłości.

Oferujemy naszym klientom profesjonalne osuszanie budynków po zalaniu, pozwala to na efektywną eliminację wilgoci z pomieszczeń. Zabieg cechuje nie tylko skuteczność, ale także szybkość osuszania, co ma ogromne znaczenie dla minimalizacji szkód związanych z wystąpieniem wody w obiekcie. Osuszanie zabezpiecza również osoby mieszkające lub pracujące w budynku przed szkodliwym oddziaływaniem grzybów i mikroorganizmów, rozwijających się w wyniku zalania.

Dysponujemy sprzętem przeznaczonym do profesjonalnego zastosowania, dzięki któremu osuszanie po zalaniu możemy wykonać nawet w obiektach o znacznej powierzchni. Osuszacze zasysają wilgoć w postaci skroplonej, dlatego też mogą być stosowane także w pomieszczeniach pozbawionych wydajnej instalacji wentylacyjnej. Jeśli zmagasz się z problemem wilgoci w mieszkaniu czy w budynku usługowym – skorzystaj z naszej oferty

Dzisiaj zrobimy oględziny i przygotujemy ofertę. Jutro zaczniemy prace osuszeniowe a czas w jakim wykonamy usługę skrócimy do maksimum.

Przystępując do realizacji zlecenia, wykonujemy pomiar wilgotności w pomieszczeniach, co pozwala na ustalenie optymalnego sposobu osuszania, a przede wszystkim dobrania właściwego sprzętu. Parametr ten monitorujemy także w trakcie zabiegu oraz tuż po jego zakończeniu, aby precyzyjnie ustalić skuteczność naszych działań. Obsługą urządzeń oraz ich ustawieniem zajmują się nasi specjaliści, dzięki czemu minimalizujemy zaangażowanie klienta w co najmniej kilkudniowy proces osuszania.

Dzisiaj zrobimy oględziny i przygotujemy ofertę. Jutro zaczniemy prace osuszeniowe a czas w jakim wykonamy usługę skrócimy do maksimum.

 

 

 

 

CENNIK

Osuszacz o wydajności 50 l/dobę i przepływie powietrza 400 m3/godzinę jest w stanie wysuszyć pomieszczenia do 30 m2 i kosztuje 45 zł netto za dobę za sztukę.
Osuszacz o wydajności 70 l/dobę i przepływie powietrza 1000 m3/godzinę jest w stanie wysuszyć pomieszczenia od 30 m2 do 70 m2 i kosztuje 55 zł netto za dobę za sztukę.
Osuszacz o wydajności 150 l/dobę i przepływie powietrza 1000 m3/godzinę jest w stanie wysuszyć pomieszczenia od 70 m2 do 120 m2 i kosztuje 65 zł netto za dobę za sztukę.
Wentylator powietrza o przepływie powietrza ok. 7000 m3/godzinę przyspiesza procesy osuszania i kosztuje 15 zł netto za dobę za sztukę.